You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ZASADY I WARUNKI

 

      1. Informacje o firmie

Właścicielem i administratorem sklepu internetowego, działającego pod adresem: http://socksandsandals.pl jest firma Socks & Sandals z siedzibą w Białymstoku, 15-893 Białystok Ul.Grunwaldzka 419 lok. 46, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000751826, NIP: 5252765762.

       2. Zamawianie towarów

2.1. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej http://socksandsandals.pl

2.2. Zamawianie towarów w sklepie internetowym http://socksandsandals.pl możliwe jest po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza rejestracyjnego, zamieszczonego na stronie internetowej sklepu.

2.3. Klient składa wiążącą ofertę zakupu towaru po przeprowadzeniu procedury zamówienia na stronie internetowej sklepu http://socksandsandals.pl, tj. po akceptacji niniejszego Regulaminu.

2.4. Zakupione towary zostaną wysłane na wskazany adres w ciągu 14 dni roboczych od potwierdzenia wpływu płatności na konto w przypadku płatności kartą kredytową lub przelewem. Termin dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską nie powinien przekroczyć 28 dni roboczych oraz 28 dni roboczych w przypadku dostarczenia przesyłki przez kuriera od dniu wysłania zamówienia za pośrednictwem sklepu Internetowego.

2.5 W sytuacji, w której brak towaru wyniknął z czasowej niedostępności towaru, sklep Internetowy http://socksandsandals.pl poinformuje klienta o problemach z realizacją zamówienia i możliwych rozwiązaniach. W przypadku dokonania przez Zamawiającego płatności, kwota za niezrealizowaną część zamówienia zostanie niezwłocznie zwrócona na rachunek bankowy wskazany przez Zamawiającego.

2.6. Potwierdzenie zamówienia następuje po jego złożeniu poprzez wysłanie do Zamawiającego wiadomości e-mail. W tym momencie uznaje się, że pomiędzy sklepem a Klientem doszło do zawarcia umowy sprzedaży. Dokumentem potwierdzającym zakup jest paragon lub faktura VAT wystawiona na życzenie Klienta.

2.7 Zamawiający ma możliwość zmiany złożonego zamówienia podczas rozmowy telefonicznej (+48 512 550 183) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej office@socksandsandals.uk tylko do momentu przekazania zamówienia do realizacji.

       3. Ceny

3.1. Ceny w sklepie internetowym http://socksandsandals.pl podane w polskich złotych są cenami brutto i zawierają podatek VAT.

3.2. Do ceny towaru należy doliczyć koszty przesyłki, których wysokość zależy od wybranej formy dostawy i płatności.

3.3. Cena podana w sklepie internetowym http://socksandsandals.pl w chwili składania zamówienia jest ostateczna i wiążąca dla Klienta.

      4.  Sposoby płatności za zamówienie

4.1. Płatność za zamówione produkty może być zrealizowana:

a. przelewem elektronicznym za pośrednictwem systemu TPay.

b. zwykłym przelewem na konto bankowe

Dane do przelewu:

Socks & Sandals

15-893 Białystok

Ul. Grunwaldzka 419 lok. 46

Millennium Bank

44 1160 2202 0000 0003 6166 6937

IBAN:

PL44 1160 2202 0000 0003 6166 6937

BIC (Swift): BIGBPLPWXXX

4.2. Płatność przez Kontrahenta w sklepie internetowym http://socksandsandals.pl za pośrednictwem systemu TPay jest realizowana w zależności od wyboru sposobu płatności. Może to być płatność kartą kredytową lub płatniczą albo przelewem elektronicznym. Przyjęcie zamówienia do realizacji i wysyłka towaru przez sklep następuje dopiero po potwierdzeniu autoryzacji transakcji przez operatora rozliczającego ten rodzaj płatności.

4.3. Dostawa towarów odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej S. A. lub firmy kurierskiej przedstawionej w ofercie sklepu internetowego http://socksandsandals.pl na adres wskazany w formularzu. O formie wysyłki decyduje Kontrahent w trakcie składania zamówienia.

4.4. Koszt dostawy towaru został określony na stronie internetowej http://socksandsandals.pl

     5.  Odstąpienie od umowy sprzedaży

5.1. Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od Umowy sprzedaży bez podania przyczyn w terminie 14 dni od daty otrzymania zamówienia.

5.2. Aby odstąpić od umowy, Klient musi poinformować Socks & Sandals, 15-893 Białystok Ul.Grunwaldzka 419 lok. 46; tel. 512 550 183, e-mail: office@socksandsandals.uk o decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (formularz odstąpienia od umowy wysłany pocztą lub pocztą elektroniczną).

5.3. Klient może skorzystać z formularza odstąpienia od umowy dostępnego w Sklepie internetowym http://socksandsandals.pl.

5.4. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, Klient musi wysłać wypełnione oświadczenie przed upływem terminu odstąpienia od umowy.

5.5. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży, sklep internetowy http://socksandsandals.pl niezwłocznie zwraca koszty zwróconego towaru przelewem elektronicznym w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania towaru.

5.6. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

5.7. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

     6.  Reklamacje

6.1 Sklep internetowy zobowiązany jest do sprzedaży nowych produktów bez wad. W przypadku stwierdzenia wad towaru, Klient ma prawo do złożenia reklamacji. Na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym Klient może żądać naprawy produktu, wymiany towaru na wolny od wad lub odstąpienia od umowy sprzedaży. W takiej sytuacji Klient powinien odesłać towar na adres sklepu internetowego:

Socks & Sandals

15-893 Białystok

Ul.Grunwaldzka 419 lok. 46

6.2. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru przez Sklep Internetowy http://socksandsandals.pl.

6.3. Sklep Internetowy http://socksandsandals.pl nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

6.4. Koszty odesłanego do reklamacji towaru zwracane są po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

       7. Postanowienia końcowe

7.1 Wszystkie pliki, zdjęcia, teksty lub grafiki znajdujące się na stronie internetowej http://socksandsandals.pl są chronione zgodnie z ustawą o prawie autorskim i nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody właściciela. Odtwarzanie lub modyfikowanie materiałów zawartych na stronie jest zabronione.

7.2 Sklep internetowy http://socksandsandals.pl nie ponosi odpowiedzialności za okoliczności niezależne od sklepu (np. za dokonanie zakupów w sklepie internetowym http://socksandsandals.pl przez osoby trzecie w imieniu poszkodowanego).

7.3. Niniejszy Regulamin jest częścią Umowy sprzedaży zawieranej z Socks & Sandals i Kontrahentem. Treść niniejszego Regulaminu wiąże strony zgodnie z brzmieniem warunków w chwili składania zamówienia przez Klienta.

7.4. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: office@socksandsandals.uk lub telefonicznie + 48 512 550 183.